Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

0 poz. towar.
za 0.00
promocja

Grzebień do kleju pszpachelka A2

Kod towaru:
005832
Nr katalogowy producenta:
QSVA2
Producent:
Quick-Step
Kolor/Odmiana:
Symbol:
Orientacyjny czas realizacji:
1-2 dni, na stanie magazynowym
Orientacyjny czas realizacji:
 
Ilość: szt
Cena netto:
30.89 zł/szt
Cena brutto:
38.00 zł/szt (w tym VAT 23%)
Stara cena brutto:
49.90
Jednostka sprzedażowa:
Opakowanie = 1szt
Średnia ocen:4.67
Opis
Opinie o produktach tego producenta

Paca do kleju, do klejenia podłóg WINYLOWYCH !
- ząb A2, szerokość pacy 18cm

- packa
- szpachelka
- grzebień
- kielnia
- szpachla

Grzebień do kleju do paneli winylowych

Grzebień ten sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się precyzja i kontrola podczas pracy z podłożem. Umożliwia równomierne rozprowadzanie kleju, co przekłada się na stabilne osadzenie elementów wykończeniowych. Dzięki niemu prace montażowe przebiegają sprawnie i bez zbędnych poprawek. Narzędzie pozwala zachować porządek na powierzchni roboczej i ograniczyć straty materiału. Grzebień do kleju do paneli winylowych jest chętnie wybierany zarówno przy realizacjach domowych, jak i przy większych projektach wykończeniowych. Pomaga utrzymać stały rytm pracy i przewidywalny efekt końcowy. Jego użycie zwiększa kontrolę nad aplikacją kleju na całej powierzchni. To rozwiązanie, które wspiera dokładność na każdym etapie montażu.

Do czego przydaje się grzebień do kleju do paneli winylowych?

Grzebień wyróżnia się funkcjonalnością, która realnie wpływa na komfort pracy. Pozwala osiągnąć jednolitą warstwę kleju, co sprzyja trwałości wykonania. Narzędzie ułatwia zachowanie estetyki i porządku, minimalizując ryzyko nierówności. Jego zastosowanie przekłada się na oszczędność czasu oraz większą przewidywalność efektu. Grzebień do kleju do paneli winylowych wspiera profesjonalny standard realizacji bez konieczności dodatkowych poprawek. Daje poczucie kontroli nad procesem i pewność dobrze wykonanej pracy. To wybór, który podnosi jakość realizacji i satysfakcję z efektu końcowego.

klient anonimowy | data: 2023-03-21 12:40 | Ocena: 4
BAGP40027
Polecam, bardzo wytrzymała podłoga, mimo faktu, że to winyl sprawdza się rewelacyjnie.
klient anonimowy | data: 2023-01-13 11:29 | Ocena: 5
LPU1288
Podłoga super się sprawdza, bardzo profesjonalna obsługa. Polecam.
klient anonimowy | data: 2022-12-20 15:01 | Ocena: 5
SIG 4749 Dąb naturalny lakierowany, panele podłogowe CAPTURE Quickstep
Sklep bardzo dobrze zabezpiecza towar. Dostawa na budowę pod Warszawę bez problemu. Co do jakości paneli Quickstepa nie mam wątpliwości, bo miałem na mieszkaniu i przy wyprowadzce wyglądały jak nowe.
klient anonimowy | data: 2014-05-10 17:01 | Ocena: 5
UW 1538 Dąb biały olejowany deska, panele ELIGNA WIDE Quick-Step
Panele wyszły bardzo ładnie. Uważam, że wzór UW1538 świetnie nadaje się do nowoczesnego wnętrza, które ma być mimo wszystko ciepłe (szukaliśmy czegoś innego niż szarość - panele dąb biały olejowany to wizualnie strzał w 10). Montaż bardzo prosty jeśli nie ma się "lewych rąk".
klient anonimowy | data: 2014-05-08 18:24 | Ocena: 5
MAP 896 Dąb naturalny, panele MAJESTIC PRO8 Quick-Step
Poszły na schody z całym system quickstepa (5in1+podprofil+klej+kit). Sprawdzają się świetnie, nie wiem na ile to kwestia tego, że są AC5, a na ile że quick-step. W każdym razie zdały egzamin.
klient anonimowy | data: 2012-05-07 10:03 | Ocena: 4
UF 1184 Jesion biały deska, panele PERSPECTIVE4 Quick-Step
Ogólnie dobry produkt , ładnie prezentuje się na podłodze. Natomiast wytrzymałość - odporność na uszkodzenia mechaniczne ( zadrapania, odpryski laminatu od spadających np sztućcy) nie ma porównania z PERGO ale za nią trzeba więcej zapłacić. Natomiast ta podłoga jest bardzo ładna i praktyczna ale trzeba z nią postepować z odrobiną delikatności.Za dobrą cenę dobra jakość.
Poleć nasz sklep Podlogi24.net swoim znajomym
Zapisz się do firmowego Newslettera
Wróc na górę sklepu
Kontakt z naszym sklepem
panele laminowane
laminat@wnetrzazklasa.pl
panele drewniwne
drewno@wnetrzazklasa.pl
panele winylowe
winyl@wnetrzazklasa.pl

ul.Nędzerzewska 16
62-800 KALISZ
woj. wielkopolskie

zamówienia telefoniczne
725-301-600
pon, wt, pt. w godzinach: 8-16
środa, czw. w godzinach: 8-18

Ocena sklepu według klientów:
★★★★★ 5.0 / 5 (59 opinii)

Facebook Twitter Instagram
Dostawcy podłóg i paneli dla sklepu internetowego Podłogi24