Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

0 poz. towar.
za 0.00

Wykańczanie i wielokrotne remonty posadzek ceramicznych i podobnych, to dotychczasowa nieustanna zmora użytkowników. Firma SIKA oferuje specjalistyczne kleje gwarantujące pełnię satysfakcji z wykonanych robót, tak dla wykonawców jak i późnniejszych użytkowników.  Oferta SIKA między innymi obejmuje kleje do ceramiki zapewniające równocześnie wodoszczelne, elastyczne mocowanie płytek podłogowych. Wszystkie produkty Sika poza wyjątkowo doskonałymi parametrami technicznymi potwierdzonymi w praktyce są bardzo wygodne dla bezpośrednich wykonawców w ich aplikacji.

Producenci
Zakres cen
Od:
Do:
Suwak ograniczenia ceny:
promocja
KLEJ do PŁYTEK + HYDROIZOLACJA wodoszczelny, elastyczny SikaBond T8 Sika T-8 ---5L(6,7kg)-- KURIER 0zł

KLEJ do PŁYTEK + HYDROIZOLACJA wodoszczelny, elastyczny SikaBond T8 Sika T-8 ---5L(6,7kg)-- KURIER 0zł

Producent: Sika
Cena netto: 60.16  zł/kg
Cena brutto: 93.21 zł 74.00  zł/kg
promocja
KLEJ do PŁYTEK + HYDROIZOLACJA wodoszczelny, elastyczny SikaBond T8 Sika T-8 -10L(13,4kg)- KURIER 0zł

KLEJ do PŁYTEK + HYDROIZOLACJA wodoszczelny, elastyczny SikaBond T8 Sika T-8 -10L(13,4kg)- KURIER 0zł

Producent: Sika
Cena netto: 42.28  zł/kg
Cena brutto: 87.65 zł 52.00  zł/kg

Kleje do płytek na tarasy i balkony

SikaBond T8 to innowacyjny materiał, który idealnie sprawdzi się w zastosowaniach na tarasie, zapewniając bezproblemowe i trwałe klejenie płytek. Proces aplikacji SikaBond T8 polega na nakładaniu dwóch warstw w osobnych cyklach roboczych, zapewniając w ten sposób skuteczną hydroizolację oraz pewne i stabilne przyklejenie płytek.

Jak obchodzić się z klejem na płytki?

Pierwsza warstwa to etap uszczelniania, czyli hydroizolacja, która zapewni ochronę przed wilgocią i wodą pod płytami. W celu wykonania tej warstwy, materiał należy równomiernie nałożyć na powierzchnię za pomocą pacy o gładkiej krawędzi, tworząc warstwę o grubości około 2 mm. Istnieje również alternatywna metoda, polegająca na zastosowaniu paci zębatej o małych zębach, co pozwoli utrzymać stałą wysokość warstwy. Po wyschnięciu, można wygładzić powierzchnię za pomocą paci gładkiej, przesuwając narzędzie w tym samym kierunku, co ułożenie ząbków. Druga warstwa to etap klejenia płytek, który przeprowadzamy po około 12-24 godzinach, gdy pierwsza warstwa już jest odpowiednio związana. Na tej zabezpieczonej hydroizolacją powierzchni nakładamy SikaBond T8 przy użyciu paci zębatej o ząbkach o rozmiarze 4x4 mm. To zagwarantuje stabilne i trwałe przyklejenie płytek, tworząc jednolitą i estetyczną powierzchnię tarasu.

Na co należy zwrócić uwagę przy nakładaniu kleju na płytki?

Warto zwrócić uwagę na czas między aplikacją pierwszej i drugiej warstwy SikaBond T8. W przypadku wydłużenia tego czasu lub zabrudzenia pierwszej warstwy, zaleca się oczyszczenie i aktywację preparatem Sika Aktywator-205, aby zagwarantować optymalne właściwości klejenia i hydroizolacji. Dzięki zastosowaniu SikaBond T8 w dwóch warstwach, możesz cieszyć się trwałym i bezproblemowym tarasem, który zapewni estetyczny wygląd i ochronę przed wilgocią. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ten wysokiej jakości produkt, który spełni Twoje oczekiwania i pozwoli cieszyć się niezawodnymi efektami przez wiele lat.

Poleć nasz sklep Podlogi24.net swoim znajomym
Zapisz się do firmowego Newslettera
Wróc na górę sklepu
Chcesz otrzymywać informacje o promocjach na panele sklepu internetowego Podłogi24 ?
Dostawcy podłóg i paneli dla sklepu internetowego Podłogi24

TRANSPORT GRATIS
pod drzwi twojego nowego domu


już przy zakupach od 2000zł*
(dla wybranych grup produktów)


Skorzystaj z wygodnej formy dostawy zamówionego przez Ciebie towaru. 

Transport gratis znajdziesz w większości przypadków, gdy:

- wartość twojego zamówienia
będzie nie mniejsza niż 2000zł*,

- wybierzesz formę płatności - "przedpłata", 

- dostawa towaru będzie miała miejsce na terytorium kraju,

*dotyczy wybranych grup produktowych

)