Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

0 poz. towar.
za 0.00

Woda pod panelami - jak sobie z tym poradzić?

Jeżeli masz problem z wodą pod panelami, istnieje kilka kroków, które możesz podjąć w celu rozwiązania tej sytuacji. Przede wszystkim ważne jest jak najszybsze usunięcie wody oraz zapobieżenie dalszym uszkodzeniom. Możesz rozpocząć od osuszenia podłogi za pomocą ściereczek, mopu lub odkurzacza z funkcją odsysania wody. Następnie należy użyć osuszaczy powietrza, wentylatorów lub nagrzewnic, aby przyspieszyć proces suszenia. Jeśli woda przedostała się do podłoża, konieczne może być skonsultowanie się z profesjonalistą, który pomoże w usunięciu wilgoci i naprawie ewentualnych uszkodzeń.

Czy jakość i rodzaj podłogi ma wpływ przy zalaniu podłogi?

Tak, jakość jak i rodzaj podłogi ma kluczowy wpływ w przypadku zalaniu podłogmi. W swoim sklepie oferujemy jedynie podłogę o wysokiej jakości, współpracujemy jedynie z liderami w branży podłogowej, a co za tym idzie - takie podłogi znacząco wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa, dlaczego? Podłogi, które powinny być stosowane w kuchniach, czy łazienkach gdzie najczęściej dochodzi do zalania maja najczęściej powłokę antypoślizgową, dlatego skutecznie może zapobiec poślizgnięciom i upadkom. Dodatkowo, są one wodoodporne - co to oznacza? Mają zdecydowanie większą ochronę na wilgoć niż zwykłe panele podłogowe.  Odgrywa to istotną rolę w zapobieganiu przemakaniu wody i ewentualnym uszkodzeniom z tym związanym. Ważne jest również, aby zwracać uwagę na jakość montażu, bo jest ona szczególnie ważna przy tego rodzajach paneli.
Przykładem jednego z rodzajów podłóg wodoodpornych w naszym sklepie jest kolekcja od firmy Quick-Step, dostępna pod tym linkiem: https://podlogi24.net/panele-panele-lam.-quick-step-eligna-bez-fug-o_c_109_1.html

Jak należy zareagować gdy zauważymy wodę pod panelami?

Należy jak najszybciej podjąć działania mające na celu usunięcie wilgoci i naprawę ewentualnych uszkodzeń. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, podłoga wyższej jakości może zapewnić pewne korzyści, ale istotne są także inne czynniki, takie jak antypoślizgowość, właściwy montaż, czy odporność na wilgoć. Przy podejmowaniu decyzji dotyczących podłogi zawsze warto skonsultować się z naszym sklepem, aby wybrać odpowiednią opcję, która spełni wymagania zarówno estetyczne jak i dopasuje je do danego wnętrza.

Woda pod panelami


Poleć nasz sklep Podlogi24.net swoim znajomym
Zapisz się do firmowego Newslettera
Wróc na górę sklepu
Chcesz otrzymywać informacje o promocjach na panele sklepu internetowego Podłogi24 ?
Dostawcy podłóg i paneli dla sklepu internetowego Podłogi24

TRANSPORT GRATIS
pod drzwi twojego nowego domu


już przy zakupach od 2000zł*
(dla wybranych grup produktów)


Skorzystaj z wygodnej formy dostawy zamówionego przez Ciebie towaru. 

Transport gratis znajdziesz w większości przypadków, gdy:

- wartość twojego zamówienia
będzie nie mniejsza niż 2000zł*,

- wybierzesz formę płatności - "przedpłata", 

- dostawa towaru będzie miała miejsce na terytorium kraju,

*dotyczy wybranych grup produktowych

)