Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

0 poz. towar.
za 0.00

Mop ze spryskiwaczem - innowacyjne rozwiązanie

Z pewnością można zadać pytanie, dlaczego ten artykuł jest istotny, skoro do sprzątania paneli podłogowych można używać zwykłego mopa dostępnego w każdym sklepie. Odpowiedź jest prosta. Bona Premium Spray Mop to innowacyjne narzędzie do czyszczenia podłóg drewnianych, które nie tylko gwarantuje wygodę i skuteczność, ale także delikatnie działa na powierzchnie drewniane, panele winylowe oraz laminowane. Jest to produkt, który cieszy się dużym powodzeniem i zdobył wiele pozytywnych opinii. Można go nabyć w naszym sklepie internetowym pod adresem https://podlogi24.net/bona-bona-premium-spray-mop-do-podlog-drewnianych-kurier-0zl-o_l_8845.html. Ale co sprawia, że jest tak wyjątkowy? Postaramy się to wyjaśnić w dalszej części artykułu.

Konwersacja i pielęgnacja podłogi, a mop do podłóg

Mop Bona Spray Mop do czyszczenia paneli podłogowych Firma Bona nie jest zbyt popularna w Polsce, ale cieszy się uznaniem za granicą jako renomowany producent. Przez wiele lat była liderem w dziedzinie produktów do konserwacji i pielęgnacji podłóg drewnianych, laminowanych i winylowych. Dzięki ergonomicznym rozwiązaniom, jest niezwykle przydatnym i łatwym w obsłudze narzędziem do sprzątania.

Zalety mopu ze spryskiwaczem od firmy Bona

Najważniejsze cechy Bona Premium Spray Mop Wygodne i ergonomiczne użytkowanie: Mop jest wyposażony w ergonomiczny uchwyt, który zapewnia komfort podczas sprzątania. Dzięki lekkiej konstrukcji i łatwości manewrowania, sprzątanie staje się mniej męczące i bardziej efektywne. To pozwala zaoszczędzić cenny czas, którego niestety często brakuje.

Innowacyjny system natrysku: Spray Mop posiada specjalny pojemnik na czyszczący roztwór, który można łatwo napełnić preparatem do drewna firmy Bona lub innym odpowiednim środkiem czyszczącym. Dzięki zintegrowanemu systemowi natrysku, roztwór jest równomiernie aplikowany na podłogę, minimalizując ilość wody i chroniąc drewno przed nadmiernym wilgotnieniem. Dzięki temu nasze podłogi będą zachowywać swój wyjątkowy wygląd przez długie lata, a my nie naruszymy warunków gwarancji producenta.

Delikatne działanie mopa: Mop został specjalnie zaprojektowany, aby delikatnie czyścić drewniane powierzchnie, nie powodując zarysowań ani uszkodzeń. Jego miękki pad wykonany z mikrofibry skutecznie zbiera brud, kurz i zabrudzenia, pozostawiając podłogę czystą i nienaruszoną, bez pozostawiania smug.

Uniwersalność dla różnych rodzajów podłóg: Bona Premium Spray Mop jest kompatybilny z różnymi rodzajami podłóg drewnianych, w tym lakierowanych, olejowanych, impregnowanych i powierzchni z poliuretanu. Można go również używać do czyszczenia paneli laminowanych i winylowych. Dlatego jest idealnym narzędziem do sprzątania zarówno w domu, biurze, jak i innych miejscach, gdzie występują podłogi.

Łatwa konserwacja: Po zakończeniu sprzątania, pad mikrofibrowy można łatwo zdjąć i umyć. Może być wielokrotnie używany, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, eliminując konieczność kupowania nowych padów.

Dla jakich powierzchni jest przeznaczony Bona Premium Spray Mop? Jeśli planujemy zakup paneli podłogowych najwyższej jakości, które będą służyć nam przez wiele lat, zakup takiego mopa jest niezbędny. Dzięki niemu łatwo będziemy mogli zadbać o zalecenia producenta dotyczące konserwacji podłogi, unikając naruszenia warunków gwarancyjnych. Mop Bona będzie idealnym wyborem dla podłóg takich firm jak Weninger, Barlinek, Premium Floor, Quick-Step, a także paneli Pergo, ale dla również innego rodzaju podłóg. Produkt możecie sprawdzić pod linkiem: https://podlogi24.net/bona-spray-mop-premium-marki-bona-mop-ze-spryskiwaczem-do-podlog-drewnianych-kurier-0zl-o_l_8845.html

Mop ze spryskiwaczem


Poleć nasz sklep Podlogi24.net swoim znajomym
Zapisz się do firmowego Newslettera
Wróc na górę sklepu
Chcesz otrzymywać informacje o promocjach na panele sklepu internetowego Podłogi24 ?
Dostawcy podłóg i paneli dla sklepu internetowego Podłogi24

TRANSPORT GRATIS
pod drzwi twojego nowego domu


już przy zakupach od 2000zł*
(dla wybranych grup produktów)


Skorzystaj z wygodnej formy dostawy zamówionego przez Ciebie towaru. 

Transport gratis znajdziesz w większości przypadków, gdy:

- wartość twojego zamówienia
będzie nie mniejsza niż 2000zł*,

- wybierzesz formę płatności - "przedpłata", 

- dostawa towaru będzie miała miejsce na terytorium kraju,

*dotyczy wybranych grup produktowych

)