Jesteś na:
Strona główna sklepu Podlogi24
Moduleo
panele WINYLOWE z PODKŁADEM na KLIK model 22210BP moduleo LAYRED 55 kolor 22210 grubość 6mm
Moduleo
panele WINYLOWE z PODKŁADEM na KLIK model 22210BP moduleo LAYRED 55 kolor 22210 grubość 6mm
Opis
Parametry techniczne
Opinie o produktach tego producenta
zapytania, wyceny, oferty specjalne, transporty
-------------------------------------------------
TEL. 725-301-600,
winyl@wnetrzazklasa.pl
zapytania, wyceny, oferty specjalne, transporty
winyl@wnetrzazklasa.pl
Prosimy o sprawdzenie dostępności przez zakupem lub złożenie zamówienia i poczekanie na autoryzację.
Stan na dzień 23.01.2026 - średnia/duża ilość, dostępność do potwierdzenia
Dostawa GRATIS na terenie PL, dla zamówień od 2500zł (przy przedpłacie)
Kliknij i zamów BEZPŁATNE PRÓBKI z bezpłatną dostawą !
na stronie https://www.moduleo.com
możesz zamówić do 4 bezpłatnych próbek od producenta (polecamy)
Masz pytanie ? --> winyl@wnetrzazklasa.pl
Najlepsze oferty !- Najszybsza dostawa !
wzór - ''0.55'' 22210 !!! (numer katalogowy)
kolekcja - LAYRED "0.55"
podkolekcja - BLACKJACK OAK (uwaga, ważny jest numer katalogowy oraz podkolekcja)
DESKA 131,7 x 18,9 cm
ZOBACZ WIZUALIZACJĘ - wizualizator podłóg w pomieszczeniu - wirtualny SHOWROOM - link poniżej
https://www.moduleo.com/pl-pl/porady/skorzystaj-z-wizualizatora-pomieszcze%C5%84
https://www.moduleo.com/pl-pl/porady/skorzystaj-z-wizualizatora-pomieszcze%C5%84
LayRED to sztywne panele winylowe układane na klik firmy Moduleo ze zintegrowanym podkładem.
LAY RED "0.55" - korzyści :
- klasa użytkowa - 23/33,
- warstwa ścierna : 0,55 poliuretanu (TwinGuard) na powierzchni warstwy użytkowej,
- wymiar - 131,7 x 18,9 cm
- niepowtarzalność wzoru - możesz ułożyć 25m2 podłogi bez żadnego powtórzenia nadruku na panelu,
- fugi : 4-stronna (4-krawędziowa) subtelna V-fuga,
- najnowszej generacji sztywne panele winylowe z zatrzaskowym złączem typu klik,
- ZINTEGROWANE Z PODKŁADEM - profesjonalny czerwony podkład podklejony pod panel - PODKŁAD W CENIE PANELI !!!
- grubość 6mm - całkowita - razem z podkładem,
- najprostsze w montażu wśród paneli winylowych,
- najlepsze wśród paneli winylowych pod względem zastosowania przy remoncie - między innymi dzięki stosunkowo dużej tolerancji na nierówności podłoża jak na panele winylowe - dopuszczalna nierówność do 5mm/2metry (do 5mm nierówności na odcinku 2 metrów długości).
Należy jednak pamiętać, że wygląd i użyteczność paneli LayRed będzie tak dobry jak jakość podłoża (równość, stabilność) na którym będą zamontowane. Podłoża niepewne (o większych nierównościach, garbach, czy nagłych zmianach poziomu) muszą zostać odpowiednio przygotowane przed montażem.
| Klasa ścieralności i użytk. | winyl /33 |
| Technologia montażu | na klik |
| Wykończenie krawędzi | z 4-stronną v fugą |
| Grubość podłogi | 6mm |
| Podkład zintegrowany | TAK |
| Ogrzewanie podłogowe | Dopuszczalne |
| Ogrzewanie podłogowe ( szczegóły ) | IDEALNY na ogrzewanie podłogowe |
| Format panela | Deski |
| Przeznaczenie użytkowe | mieszkalne i publiczne |
| Wymiar elementu | 132x19cm, 5+1mm |
| Gwarancja (szczegóły) | DOŻYWOTNIA-na ścieranie, poplamienie i wyblaknięcie (dot.pomieszczeń mieszkalnych-gwarancja komercyjna na wniosek klienta) |
| Gwarancja producenta | powyżej 25 lat |
| Ilość paneli w opakowaniu | 8 szt |
| Odporność na wilgoć | wodoodporna |
| Opór cieplny [R] | 0,02 m²K/W |
| Antypoślizgowość | Klasa R10 (DIN 51130) |
| Klasyfikacja palności | Klasa Bfl- s1 wg EN 13501 |
| Emisja formaldehydu | E1 |
| Warstwa ścieralna | 0,55 mm |
| Podkład zintegrowany z panelem (szczegóły) | panel + podkład |
| Wzór | Deska |
| Ilość szt w opakowaniu | 8 |
| Odporność na ścieranie | Grupa T (EN 660-2) |
| Klasyfikacja użytkowa w pomieszczeniach mieszkalnych | 23 |
| Klasyfikacja użytkowa w pomieszczeniach publicznych | 33 |
| Konstrukcja panela | panele winylowe PVC na zatrzask, warstwa wierzchnia utwardzona poliuretanem |
| Rodzaj podłogi | Panele winylowe |
| Jasność podłogi | Jasne |
| klient anonimowy | | data: 2023-01-20 10:37 | | Ocena: 5 |
| 22210 BLACKJACK OAK moduleo LAYRED | ||
| Łatwy montaż, podłoga naprawdę godna polecenia. | ||
| klient anonimowy | | data: 2022-12-21 12:13 | | Ocena: 5 |
| 24837 CLASSIC OAK - moduleo LAYRED \'\'0.55\'\' | ||
| Super produkt, położyłem panel na istniejącej już podłodze, sprawdza się rewelacyjnie. | ||







.png)

Logowanie