Wineo
LA219LV4 - Italy Oak Sand, wineo 700 wood L V4, 1380 x 244 mm AC5
zapytania, wyceny, oferty specjalne, transporty
-------------------------------------------------
TEL. 725-301-600, laminat@wnetrzazklasa.pl
zapytania, wyceny, oferty specjalne, transporty
Stan na dzień 19.03.2026
OSTATNIE METRAŻE NA STANIE ---279,76M2
prosimy sprawdzic dostęność przed zakupem
tel.725301600 lub laminat@wnetrzazklasa.pl
Dostawa GRATIS na terenie PL, dla zamówień od 3000zł (przy przedpłacie)
Masz pytanie ? --> laminat@wnetrzazklasa.pl
WINEO 700 WOOD L V4
ITALY OAK SAND AC5
Nowoczesne, wszechstronne i praktyczne wineo 700 dzięki wysokiej klasie użytkowej 23/32 jest idealnym partnerem przy renowacji i
uniwersalnym rozwiązaniem w sektorze prywatnym i komercyjnym. Panele z atrakcyjną lakierowaną V4-fugą i strukturą synchroniczną
(,,Synchron'') sprawiają, że są one ozdobą każdego pomieszczenia. Doskonała jakość w atrakcyjnych dekorach.
| Klasa ścieralności i użytk. | AC5 /32 |
| Jasność podłogi | Średnie |
| Technologia montażu | na klik |
| Wykończenie krawędzi | z 4-stronną v fugą |
| Grubość podłogi | 8mm |
| Podkład zintegrowany | NIE |
| Ogrzewanie podłogowe | Dopuszczalne |
| Ogrzewanie podłogowe ( szczegóły ) | Tak - *przy zastosowaniu podkładu suma oporności cieplnej podkładu wraz panelem nie może przekroczyć 0,15 m²K/W |
| Dekor | drewnopodobny |
| Format panela | Deski |
| Efekt-wykończenie powierzchni | 4-stronna, obwodowa V- fuga, z powierzchnią synchron |
| Przeznaczenie użytkowe | mieszkalne i publiczne |
| Właściwości antystatyczne | Tak |
| Wymiar elementu | 138x25cm, 8mm |
| Gwarancja (szczegóły) | 25 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, zgodnie z gwarancją windmöller flooring products WFP GmbH |
| Gwarancja producenta | 25 lat |
| Ilość paneli w opakowaniu | 8 szt |
| Opór cieplny [R] | 0,059 m²K/W wg ISO 8302 |
| Antypoślizgowość | Klasa DS |
| Klasyfikacja palności | Klasa Cfl- s1 |
| Emisja formaldehydu | Klasa higieny E1 ( DIN EN 14041 ) |
| Odporność na kółka krzeseł biurowych EN 425 | przystosowany - fotel z kółkami typu W (EN 425) |
| Wzór | Deska |
| Waga | 18.7 kg |
| Fazowanie krawędzi | 4-stronna V-faza |
| Rodzaj podłogi | Panele laminowane |
| klient anonimowy | | data: 2024-03-07 15:25 | | Ocena: 5 |
| sound protect 2mm | ||
| Polecam, bardzo dobra mata. | ||
| klient anonimowy | | data: 2023-01-23 08:33 | | Ocena: 4 |
| wineo sound protec 2mm | ||
| Polecam! | ||
| klient anonimowy | | data: 2023-01-10 08:26 | | Ocena: 5 |
| Sound protect | ||
| Bardzo dobry podkład. Dobrze wygłusza i super się sprawdza z ogrzewaniem podłogowym. | ||
| klient anonimowy | | data: 2020-09-12 09:16 | | Ocena: 5 |
| WINEO Silent COMFORT | ||
| zastosowany pod panele winylowe układane na klika --- REWELACJA !!! -- i cena u nich jest dobra | ||
| klient anonimowy | | data: 2020-07-14 12:58 | | Ocena: 5 |
| 3mm SOUND-PROTECT eco PROFI | ||
| Kosmicznie dobry podkład. Najpierw niedowierzałem, że on na pewno „grzeje” – jako, że zapłaciłem słono postanowiłem to sprawdzić – wpadłem na pomysł, że rozwinę podkład puszcze podłogówkę bez ułożonych paneli i zobaczę. Mega się zdziwiłem – momentalnie ciepły – różnica w pomiarze temp. czysta posadzka/ podkład w granicach błędu pomiaru – rewelacja, ale jeszcze bardziej się zdziwiłem jak ułożyłem panele – jest naprawdę cicho – nie powiedziałbym, że chodzi się po panelach – dopiero w szpilach słychać – ale też dźwięk jest wyraźnie przyjemniejszy (bardziej basowy). Uczciwie polecam | ||
| klient anonimowy | | data: 2016-10-10 14:44 | | Ocena: 4 |
| Native Oak LAGUNA KINGSIZE | ||
| W większości pomieszczeń na parterze mamy już zamontowane od 5 lat panele laminowane firmy WINEO . Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. W kuchni mieliśmy kafelki, które nas drażniły chłodem i faktem, że jak coś spadło z bufetu to od razu rozbite, dlatego postanowiliśmy zmienić podłogę w tym pomieszczeniu. W oparciu o własne doświadczenie i informacje uzyskane z obcych źródeł, zdecydowaliśmy się na podłogę winylową Wineo. Było trochę bałaganu przy likwidacji starej posadzki ale teraz mamy cieplutką podłogę, o miękkiej powierzchni. Teraz mamy komfort i z pełnym przekonaniem polecamy podłogi winylowe do pomieszczeń kuchennych. | ||
| klient anonimowy | | data: 2016-09-09 08:49 | | Ocena: 4 |
| Art concrete BACANA STARS, płytka WINYLOWA | ||
| Swój komentarz piszę dopiero po 1,5 roku od zamontowania tej podłogi winylowej w moim sklepie (branży o średniej odwiedzalności przez klientów), gdyż pisanie opinii zaraz po zamontowaniu nie przekaże obiektywnej opinii. Jestem zadowolony. Teraz mogę potwierdzić jakość podłogi, bardzo dobra. Brak odbarwień, przetarć i innych zniekształceń. Poprzednio miałem pospolite panele laminowane kupione w markecie, to po trzech latach były do wymiany. Widoczne są tylko wgłębienia nóżek elementów wystawowych po ich przestawieniu w nowe miejsce ale to wg mnie normalne. Uważam, że produkt jest godny polecenia. | ||













Logowanie