Weninger
dąb MERINOS panele WINYLOWE na KLIK z fabrycznym PODKŁADEM pod panelem (4mm+1mm) Weninger Aquatus SPC - DOSTAWA 0zł
zapytania, wyceny, oferty specjalne,transporty
-------------------------------------------------
TEL. 725-301-600, winyl@wnetrzazklasa.pl
zapytania, wyceny, oferty specjalne,transporty
Prosimy o sprawdzenie dostępności przez zakupem lub złożenie zamówienia i poczekanie na autoryzację.
Stan na dzień 14-05-2026 - duża ilość, dostępność do potwierdzenia

Dostawa GRATIS na terenie PL (dla zamówień od 5000zł)
Masz pytanie ? --> winyl@wnetrzazklasa.pl
Najlepsze oferty !
Najszybsza dotawa !
Najszybsza dotawa !
dąb MERINOS-TCM211-14C (panel z podkładem 4+1mm)
Panele winylowe Weninger aquatus SPC z zintegrowanym podkładem to doskonały wybór dla osób poszukujących trwałych,
estetycznych i łatwych w montażu rozwiązań podłogowych. Panele charakteryzują się wysoką odpornością na wilgoć i wodę. Dzięki
integracji z podkładem, panele aquatus zapewniają doskonałą izolację akustyczną oraz komfort użytkowania. Montaż paneli jest szybki
i prosty, a możliwość montażu na istniejących płytkach ceramicznych oraz na ogrzewaniu podłogowym wodnym sprawia, że są one
niezwykle wszechstronne. Panele winylowe Weninger dostępne są w różnych wzorach i kolorach imitujących drewno, co pozwala na
stworzenie stylowych wnętrz. Są one również łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu czystości, co czyni je praktycznym wyborem na lata.
Doradca techniczno-handlowy :
tel. 725-301-600 pon.-pt. 8:00-16:00
| Klasa ścieralności i użytk. | winyl /33 |
| Technologia montażu | na klik |
| Typ złącza - krótki bok | zamek I4F |
| Wykończenie krawędzi | z 4-stronną v fugą |
| Grubość podłogi | 5mm |
| Podkład zintegrowany | TAK |
| Ogrzewanie podłogowe | Dopuszczalne |
| Dekor | Dąb |
| Format panela | Deski |
| Efekt-wykończenie powierzchni | Struktura synchroniczna |
| Przeznaczenie użytkowe | mieszkania, pokoje hotelowe, biura |
| Wymiar elementu | 122x18cm, 4+1mm |
| Gwarancja producenta | 20 lat |
| Ilość paneli w opakowaniu | 10 szt |
| Odporność na wilgoć | wodoodporna |
| Warstwa ścieralna | 0,55 mm |
| Grubość warstwy powierzchniowej | 0,55 mm Z POLIURETANU |
| Wzór | Deska |
| Waga | 18,59 kg |
| Rodzaj podłogi | Panele winylowe |
| Jasność podłogi | Średnie |
| klient anonimowy | | data: 2024-04-14 20:18 | | Ocena: 5 |
| PANELE podłogowe AC6 gr.12mm JODEŁKA CALIFORNIA, wzór JODEŁKI, DeLux Weninger | ||
| Bardzo dobre solidnie wykonane panele. Wzór California jak dla mnie rewelacja. Jodełka wygląda rewelacyjnie, tylko trzeba więcej myśleć przy montażu jak ma wyjść ładnie. Dostawa błyskawiczna - sklep internetowy godny polecenia. | ||
| klient anonimowy | | data: 2023-02-23 15:36 | | Ocena: 5 |
| K4420RI dąb BORNEO | ||
| Jeżeli ktoś szuka solidnej podłogi w szerokiej desce to kolekcja Lotus jest trafionym wyborem. Do tego posiada bardzo wysoką klasę użyteczności oraz 10mm grubości. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Podłoga niezwykle wytrzymała. | ||
| klient anonimowy | | data: 2023-01-17 10:28 | | Ocena: 5 |
| Grenada jodełka | ||
| Dopracowana podłoga w każdym szczególe, bardzo wytrzymała a efekt końcowy- bomba ! | ||
| klient anonimowy | | data: 2020-12-09 12:41 | | Ocena: 5 |
| JODEŁKA De Lux klasa AC6 | ||
| Wrażenie po ułożeniu niesamowite. Na dużym salonie wygląda po prostu ekstra. Montaż wymaga koncentracji - trzeba to dobrze przemyśleć, zapas faktycznie min. 10% (jest dużo odpadu). Żona jest zachwycona. | ||




















Logowanie