Jesteś na:
Strona główna sklepu Podlogi24
Weninger
dąb ESTRELLA JODEŁKA chevron FRANCUSKA panele WINYLOWE na KLIK Weninger Aquatus SPC - DOSTAWA 0zł
Weninger
dąb ESTRELLA JODEŁKA chevron FRANCUSKA panele WINYLOWE na KLIK Weninger Aquatus SPC - DOSTAWA 0zł
Opis
Parametry techniczne
Opinie o produktach tego producenta
Do pobrania (karta produktu, instrukcja, itp.)
zapytania, wyceny, oferty specjalne, transporty
-------------------------------------------------
TEL. 725-301-600, winyl@wnetrzazklasa.pl
zapytania, wyceny, oferty specjalne, transporty
Prosimy o sprawdzenie dostępności przez zakupem lub złożenie zamówienia i poczekanie na autoryzację.
Stan na dzień 14-05-2026
| Klasa ścieralności i użytk. | winyl /33 |
| Technologia montażu | na klik |
| Typ złącza - krótki bok | zamek 5G |
| Wykończenie krawędzi | z 4-stronną v fugą |
| Grubość podłogi | 5mm |
| Podkład zintegrowany | NIE |
| Ogrzewanie podłogowe | Dopuszczalne |
| Dekor | Dąb |
| Format panela | Jodełka francuska |
| Efekt-wykończenie powierzchni | Struktura synchroniczna |
| Przeznaczenie użytkowe | mieszkalne, publiczne i przemysłowe |
| Wymiar elementu | 60x15cm, 5mm |
| Gwarancja producenta | 20 lat |
| Ilość paneli w opakowaniu | 16 szt |
| Odporność na wilgoć | wodoodporna |
| Warstwa ścieralna | 0,55 mm |
| Grubość warstwy powierzchniowej | 0,55 mm Z POLIURETANU |
| Wzór | Jodła francuska |
| Rodzaj podłogi | Panele winylowe |
| Jasność podłogi | Jasne |
| klient anonimowy | | data: 2024-04-14 20:18 | | Ocena: 5 |
| PANELE podłogowe AC6 gr.12mm JODEŁKA CALIFORNIA, wzór JODEŁKI, DeLux Weninger | ||
| Bardzo dobre solidnie wykonane panele. Wzór California jak dla mnie rewelacja. Jodełka wygląda rewelacyjnie, tylko trzeba więcej myśleć przy montażu jak ma wyjść ładnie. Dostawa błyskawiczna - sklep internetowy godny polecenia. | ||
| klient anonimowy | | data: 2023-02-23 15:36 | | Ocena: 5 |
| K4420RI dąb BORNEO | ||
| Jeżeli ktoś szuka solidnej podłogi w szerokiej desce to kolekcja Lotus jest trafionym wyborem. Do tego posiada bardzo wysoką klasę użyteczności oraz 10mm grubości. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Podłoga niezwykle wytrzymała. | ||
| klient anonimowy | | data: 2023-01-17 10:28 | | Ocena: 5 |
| Grenada jodełka | ||
| Dopracowana podłoga w każdym szczególe, bardzo wytrzymała a efekt końcowy- bomba ! | ||
| klient anonimowy | | data: 2020-12-09 12:41 | | Ocena: 5 |
| JODEŁKA De Lux klasa AC6 | ||
| Wrażenie po ułożeniu niesamowite. Na dużym salonie wygląda po prostu ekstra. Montaż wymaga koncentracji - trzeba to dobrze przemyśleć, zapas faktycznie min. 10% (jest dużo odpadu). Żona jest zachwycona. | ||






















Logowanie