Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

0 poz. towar.
za 0.00
promocja

Drobny piasek kwarcowy o gr. 0,1-0,2 mm

Kod towaru:
004946
Nr katalogowy producenta:
Piasek Kwarcowy 0.1-0.2mm /25kg
Producent:
Sika
Kolor/Odmiana:
Symbol:
Orientacyjny czas realizacji:
1-2 dni, na stanie magazynowym
Orientacyjny czas realizacji:
 
Ilość: kg
Cena netto:
2.28 zł/kg
Cena brutto:
2.80 zł/kg (w tym VAT 23%)
Jednostka sprzedażowa:
Opakowanie = 25kg
Średnia ocen:4.80
Opis
Opinie o produktach tego producenta

Piasek kwarcowy o wielkości ziarna około 0,1-0,2mm
- dosłownie "PYŁ"

Drobny piasek kwarcowy a przygotowanie miejsca pracy

Drobny piasek kwarcowy wymaga starannego przygotowania stanowiska, ponieważ przy pracach wykończeniowych liczy się nie tylko sam materiał, ale też porządek podczas aplikacji. Przed rozpoczęciem warto zabezpieczyć strefę roboczą, usunąć przypadkowe zabrudzenia i przygotować pojemnik lub miejsce, z którego materiał będzie wygodnie dozowany. Dzięki temu łatwiej zachować kontrolę nad pracą i ograniczyć ryzyko, że do mieszanki trafią zanieczyszczenia z posadzki, narzędzi albo otoczenia.

Znaczenie ma również sposób obchodzenia się z otwartym opakowaniem. Materiał powinien być chroniony przed wilgocią, kurzem i przypadkowym rozsypaniem, szczególnie gdy prace są prowadzone etapami. Dobra organizacja pozwala uniknąć strat i ułatwia zachowanie powtarzalności przy kolejnych fragmentach powierzchni.

Piasek kwarcowy drobny i kontrola czystości materiału

Piasek kwarcowy drobny najlepiej przygotować do pracy dopiero wtedy, gdy pozostałe elementy systemu są już gotowe do użycia. W praktyce oznacza to wcześniejsze sprawdzenie narzędzi, zabezpieczenie przejść, wyznaczenie kolejności wykonywania prac oraz ustalenie, gdzie będą odkładane opakowania i akcesoria. Takie podejście ogranicza chaos na budowie i zmniejsza ryzyko przypadkowego zabrudzenia materiału.

Przy realizacjach wymagających estetycznego wykończenia warto zwrócić uwagę na powtarzalność działań. Ten sam sposób dozowania, podobne warunki pracy i czyste narzędzia pomagają uzyskać bardziej przewidywalny efekt na całej powierzchni. Jeśli kompletujesz materiały jednej marki do prac z żywicami, sprawdź dostępne sika produkty i dobierz je do planowanego zakresu wykończenia.


ZASTOSOWANIE
np. do żywicy Sikafloor 410 - jako antypoślizg np. na schodach zewnętrznych

do stosowania np. z żywicą zewnętrzną Sikafloor-410 aby uzyskać bardziej antypoślizgową powierzchnię na schodach zewnętrznych. Stosować w proporcji ok 3-5% wagowo w stosunku do Sikafloor 410.

Można ewentualnie zastosować piasek o ziarnie większym, ale powierzchnia będzie bardziej chropowata i trudna w czyszczeniu (ścierki, mopy będą się zahaczać) - dlatego piasku o średnim ziarnie nie zaleca się stosować w ostatniej warstwie.

Piasek o bardzo dorobnym ziarnie (0,1-0,2mm), bywa używany jako mix w trakcie mieszania żywicy do wierzchniej, ostatniej warstwy - najcześciej jest to dosypka do puszki Sikafloor-410



OPAKOWANIE
worki-25 kg

klient anonimowy | data: 2023-05-23 13:53 | Ocena: 5
Remover 208
Super produkt, jeżeli ktoś pracuje z klejem poliuretanowym bezwzględnie powinien go zakupić. Z nieutwardzonym klejem daje radę ;)
klient anonimowy | data: 2023-01-26 11:22 | Ocena: 4
Sikafloor 2540W
Bardzo dobre rozwiązanie dla podłogi w garażu. Trwała i nieścieralna powłoka, myślę że w pomieszczeniach gospodarczych też by się sprawdziła.
klient anonimowy | data: 2023-01-10 13:45 | Ocena: 5
SikaBond t54
Bardzo profesjonalny klej parkieciarski. Polecam
klient anonimowy | data: 2019-05-29 16:02 | Ocena: 5
grunt Sika "MB"
bardzo dobry materiał - Sika nie jest tania, ale towar pierwsza klasa - kupiłem profesjonalny grunt żywiczny i nie żałuje. Wcześniej dokładnie odkurzyłem posadzkę z wszelkich pyłów. Materiał gęsty, na pewno zdecydowanie poprawia sczepność - polecam gdy podłoże jest wątpliwe lub nie mamy pewności
klient anonimowy | data: 2017-12-12 16:04 | Ocena: 5
Bond T52
Super klej, jest jeszcze lepszy niż T54. Bardzo gęsty, nie oszukany. Kosztuje, ale górna póła.
Poleć nasz sklep Podlogi24.net swoim znajomym
Zapisz się do firmowego Newslettera
Wróc na górę sklepu
Kontakt z naszym sklepem
panele laminowane
laminat@wnetrzazklasa.pl
panele drewniwne
drewno@wnetrzazklasa.pl
panele winylowe
winyl@wnetrzazklasa.pl

ul.Nędzerzewska 16
62-800 KALISZ
woj. wielkopolskie

zamówienia telefoniczne
725-301-600
pon, wt, pt. w godzinach: 8-16
środa, czw. w godzinach: 8-18

Ocena sklepu według klientów:
★★★★★ 5.0 / 5 (59 opinii)

Facebook Twitter Instagram
Dostawcy podłóg i paneli dla sklepu internetowego Podłogi24