Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

0 poz. towar.
za 0.00
Producenci
• Kolor dekoru/odmiana
• Wykończenie krawędzi
• Jasność podłogi
Zakres cen
Od:
Do:
Suwak ograniczenia ceny:

Panele podłogowe imitujące płytki - wzory płytkowe Quick-Step MUSE

Producent paneli podłogowych firma Quick-step w swojej ofercie podłóg laminowanych oferuje serię o nazwie „Muse” – to właśnie panele w formacie prostokątnych płytek o wymiarze 40x120cm. Imitują one beton, kamień, piaskowiec, łupek, tarakotę itd. Quick-step Muse to bardzo ciekawa propozycja w szczególności w pakiecie z bardzo dobrym podkładem kwarcowym Silent Walk, dzięki któremu panele nie pukają i mogą być zastosowane również na ogrzewanie podłogowe. Płytki laminowane „Muse” posiadają najnowszej technologii fugę zagniataną – nazywaną czasem prasowaną – dzięki której laminat wypełnia ją do samego dna. Dzięki czemu fugi w płytce Quick-step Muse są wodoszczelne czego na dziś dzień nie zapewnia żaden producent paneli laminowanych po za grupą producenta. Panele „Muse” w firmie płytek to świetne rozwiązanie do kuchni i nie tylko.


Płytki z paneli podłogowych - nie obciążają stropu

Wzory płytkowe w panelach podłogowych to ciekawe rozwiązanie. Ma ono kilka plusów. Pierwszy podstawowy jest taki, że latem (kiedy ogrzewanie podłogowe nie działa) panele są cieplejsza niż płytka ceramiczna, a więc przyjemniejsze w użytkowaniu. Należy tu zaznaczyć, że wbrew wielu mitom panele podłogowe nadają się bardzo dobrze na ogrzewanie podłogowe pod warunkiem zastosowania odpowiedniego podkładu. Drugi plus jest taki, że upuszczone rzeczy na płytkę z paneli HDF nie rozbiją się tak łatwo jak na płytce ceramicznej. Kolejne plusy to już bardziej kwestie montażowe. Otóż płytki z paneli podłogowychproste do ułożenia i co w wielu przypadkach może mieć duże znaczenie – nie obciążają stropu (może mieć to znaczenie w starych kamienicach, gdzie są drewniane stropy).

Poleć nasz sklep Podlogi24.net swoim znajomym
Zapisz się do firmowego Newslettera
Wróc na górę sklepu
Chcesz otrzymywać informacje o promocjach na panele sklepu internetowego Podłogi24 ?
Dostawcy podłóg i paneli dla sklepu internetowego Podłogi24

TRANSPORT GRATIS
pod drzwi twojego nowego domu


już przy zakupach od 2000zł*
(dla wybranych grup produktów)


Skorzystaj z wygodnej formy dostawy zamówionego przez Ciebie towaru. 

Transport gratis znajdziesz w większości przypadków, gdy:

- wartość twojego zamówienia
będzie nie mniejsza niż 2000zł*,

- wybierzesz formę płatności - "przedpłata", 

- dostawa towaru będzie miała miejsce na terytorium kraju,

*dotyczy wybranych grup produktowych

)