Baltic Wood
NO LIMITS-dąb CLASSIC 1R Cashmere&Cashmere lakier MAT SZCZOTKOWANY faza 4mV; gr.15mm (wierzch-7mm) -klasa 1- Balticwood
zapytania, wyceny, oferty specjalne, transporty
-------------------------------------------------
TEL. 725-301-600, drewno@wnetrzazklasa.pl
zapytania, wyceny, oferty specjalne, transporty
Prosimy o sprawdzenie dostępności przez zakupem lub złożenie zamówienia i poczekanie na autoryzację.
Stan na dzień 07.01.2026 - ilość każdorazowo do sprawdzenia, decyduje kolejność zamówień
Dostawa GRATIS na terenie PL, dla zamówień od 5000zł (przy przedpłacie)
Masz pytanie ? --> drewno@wnetrzazklasa.pl
Dąb CLASSIC z kolekcji NO LIMITS (extra gruba warstwa użytkowa)
(dąb CLASSIC 1R LAKIER MAT SZCZOTKOWANY 1090/148/6,6/14,6 4mV T&G)
SORT CLASSIC: naturalna barwa i rysunek drewna, brak sęków, lub średniej wielkości, brak bielu na krawędziach. CIEMNE WYPEŁNIENIE SĘKÓW
WC-1A4B2-SC9-BC1
kolekcja : NO LIMITS
Deska trójwarstwowa z drewna dębowego
grubość warstwy użytkowej : 6,6mm !!!
grubość całej deski : 14,6mm
wcześniej deska w takim zabarwionym lakierze występowała w kolekcji Jeans tylko pod innym wymiarem i selekcją (WE-1ALD2ESC9WE-1)
wykończenie powierzchni :
powierzchnia SZCZOTKOWANA; pokrycie lakier matowy,
4 - stronna mikro fuga na krawędziach desek (4mV)
klasa : pierwsza
wzór : 1-lamelowy (1R, inaczej 1-pasmowy),
format : wąska deska krótka - mini SIZE (szer.14,8cm, dł. 1,09m) ,
montaż : wyłącznie przez klejenie do podłoża spodu desek, w systemie pióro-wpust
| Klasa jakości | Pierwsza |
| Gatunek drewna | Dąb |
| Jasność podłogi | Jasne |
| Fabryczne pokrycie pow. | Lakier matowy |
| Twardość drewna | Twarde |
| Wzór panela drew. | deski 1-lam'elowe |
| Technologia montażu | bezklejowy - deski łączone "na klik" - układane "na pływająco" na podkładzie albo przez klejenie desek do podłoża |
| Typ złącza - krótki bok | klej-posadzka, pióro-wpust |
| Grubość wierzchu | 6,6mm (lico) / 15mm (całość) |
| Grubość podłogi | 14,6mm |
| Ogrzewanie podłogowe | Dopuszczalne |
| Ogrzewanie podłogowe ( szczegóły ) | TAK |
| Przeznaczenie użytkowe | Domowe, delikatne |
| Wymiar elementu | 1090 x 148 x 14,6 mm ( deska wąska krótka ) |
| Gwarancja (szczegóły) | 30 LAT- zastosowanie mieszkaniowe - http://www.balticwood.pl/p/jakosc-certyfikaty |
| Gwarancja producenta | powyżej 25 lat |
| Ilość paneli w opakowaniu | 8 szt |
| Odporność na wilgoć | mało odporna |
| Klasyfikacja palności | Klasa Dfl-s1 ( PN-EN 14342:2005 ) |
| Emisja formaldehydu | Klasa higieny E1 ( PN- EN 14342 : 2005) |
| Selekcja-sęki-zmienność | sęki-dużo,d.zmienność |
| Selekcja - cechy drewna - szczegóły | Classic- Parkiet o żywej wariacji barw z mocniejszymi akcentami sęków i z ciemnym drewnem rdzenia. |
| Waga | 10kg |
| Zmienność barw pod wpływem promieniowania UV | Umiarkowana - ciemnieje |
| Fazowanie krawędzi | 4-stronna mikrofaza |
| Fabryczne pokrycie pow. szczegóły | Lakier matowy; powierzchnia szczotkowana z 4-stronną V- mikro fugą |
| Barwa | Szczotkowane i barwione-podłoga posiada uwydatnione piękno usłojenia i struktury przy jednoczesnym uzyskaniu nietypowego odcienia kolorystycznego przez zastosowanie barwienia warstwy powierzchniowej |
| • | UWAGA: w opakowaniu może być mniej desek z łączną warstwą wierzchnią; dopuszczalne jest także wystąpienie 1 deski krótszej o 30mm |
| Format panela drewnianego | szerokie-15cm, długie-110cm |
| Rodzaj podłogi | Parkiet panelowy |
| Inne uwagi | Wyżej podane dane mają charakter orientacyjny i dotyczą standardowych wymiarów - dokładne dane podane są zawsze na opakowaniach |
| klient anonimowy | | data: 2023-03-07 09:14 | | Ocena: 4 |
| Dąb SIMPLE 1R porcelanowy WE-1AC21ESK39W-1 | ||
| Piękna, drewniana podłoga z możliwością szybkiego montażu bez potrzeby klejenia deski do podłoża. Polecam, dodatkowy plus za bardzo profesjonalną obsługę. | ||
| klient anonimowy | | data: 2022-12-30 13:24 | | Ocena: 4 |
| WM-1A421ESL39W-1 | ||
| Deska super się prezentuje. Polecam | ||
| klient anonimowy | | data: 2019-11-27 13:48 | | Ocena: 5 |
| WEF1AG 11AR239T-1 Timeless Balticwood | ||
| Po zamontowaniu podłoga prezentuje się doskonale. Cena podłogi sprzyjała podjęciu właściwej decyzji zakupu. | ||
| klient anonimowy | | data: 2015-10-28 19:38 | | Ocena: 5 |
| Jesion Classic 3R CREAM lakier MAT - 3-lam, Basic SIZE (szer.182mm, dł. 2,19m, gr.13,3mm) -klasa 1 | ||
| - bardzo łatwo się składają, - nie widać łączeń, trzeba przyznać, że deski są dopracowane. | ||
| klient anonimowy | | data: 2012-06-05 13:57 | | Ocena: 4 |
| Dąb Classic 1R olej bezbarwny ECO 2V-faza - wzór 1-lam, Premium SIZE (szer.182mm, dł. 2,2m) | ||
| Niby zwyczajna, naturalna a jednocześnie wyjątkowa . Olej uwydatnia jej naturalny charakter. Delikatna fazka niesamowicie zdobi. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wyboru podłogi.Szybka realizacja zamówienia. Właściwe opakowania. Ogólnie, wszystko " w porządku", no może kurier mógłby być bardziej uprzejmy. | ||













Logowanie